دادستان عمومی و انقلاب زاهدان:

دستگاه‌های دولتی باید به فکر معیشت مردم باشند.

با اغتشاشگران و کسانی که در فضای مجازی به عنوان لیدر فعالیت می کنند و دعوت به آشوب می کنند قطعا برخورد قاطعانه خواهیم داشت.

 

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان: دستگاه‌های دولتی باید به فکر معیشت مردم باشند دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: دستگاه‌های دولتی باید به فکر معیشت مردم باشند در بروکراسی دولتی طوری رفتار نکنند که باعث نارضایتی مردم شود.  

حجت‌الاسلام علی موحدی‌راد اظهار کرد: ما اشراف کامل داریم به وضعیت زندگی مردم که چگونه در سختی زندگی می‌کنند، ما در تحریم هستیم و یکسری فشارها وجود دارد مردم  باید خویشتن دار باشند تحمل کنند

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان افزود: از طرفی نیز دستگاه‌های دولتی باید به فکر معیشت مردم باشند در بروکراسی دولتی طوری رفتار نکنند که باعث نارضایتی مردم شود.

وی با بیان اینکه مردم اگر خواسته‌ای دارند می‌توانند اعتراضات خود را مسالمت آمیز مطرح کنند، با تخریب اموال دولتی چیزی درست نمی‌شود مشکلی حل نمی‌شود و بر مشکلات افزوده شده و بیشتر از جیب خود مردم می رود.

موحدی‌راد ادامه داد: مردم اعتراض دارند از طریق مبادی قانونی اقدام کنند اعتراضی که بتوانند آن را مدیریت کنند و نباید اجازه دهند افرادی سوء استفاده کنند و آب به آسیاب دشمن بریزند.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان با اشاره به حمایت‌های دشمنان اسلام از این اعتراضات نیز گفت: در بحث تحریم دارو دولت آمریکا از نظر بهداشت و درمان هم، تحریم کرده بود حالا امروز آمده اند ابراز همدردی و کمک می کنند اگر میخواهید کمک کنید تحریم‌ها چیست؟ مردم باید هوشیارانه عمل کنند.

وی بیان کرد: درست است که صدای مردم باید به گوش مسئولان شنیده شود اما همه چیز از طریق قانون پیگیری شود بهتر است.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان اضافه کرد: با اغتشاشگران و کسانی که در فضای مجازی به عنوان لیدر فعالیت می کنند و دعوت به آشوب می کنند قطعا برخورد قاطعانه خواهیم داشت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.