سازمان بسیج حقوق دانان استان سیستان و بلوچستان؛

بیانیه نهم دی ماه ۱۳۹۶ سازمان بسیج حقوقدانان سیستان و بلوچستان

 

به نام خدا

بیانیه سازمان بسیج حقوقدانان به مناسبت سالگرد نهم دیماه

حرکت ۹ دی بود که مردم  آمدند و بساط فتنه گران را در هم پیچیدند ، لذا حادثه ۹ دی  در تاریخ ، یک حادثه ماندنی است . این حادثه شبیه حادثه انقلاب است . امام خامنه ای ((مدظله العالی))

 

نهم دیماه همچون سایر ایام ا... نماد حفظ ارزشهای انقلابی و اسلامی و نماد بصیرت ، هوشیاری ، دشمن شناسی  و غیرت انقلابی مردم و نماد ناکامی فتنه گران است ، فتنه گرانی که به عنوان پیاده نظام  دشمنان قسم خورده  انقلاب اسلامی از هر فرصتی برای ریشه کن نمودن بزرگترین و تأثیر گذارترین  انقلاب در طول قرنهای اخیر استفاده می کنند و درسال ۱۳۸۸ ظلم بزرگی را به انقلاب و امت اسلامی نمودند ، اما با حرکت عظیم و خود جوش مردمی در نهم  دیماه ۱۳۸۸ حماسه ای ماندنی در تاریخ رقم خورد  و نقشه شوم دشمنان و عمله های داخلی آنان نقش بر آب شد  و این محقق نمی شد مگر با تأسی و متابعت امت از فرامین ولی امر مسلمین .

اما آنچه موجبات بروز و ظهور چنین فتنه ای را فراهم آورد، علاوه بر دشمنی دشمنان خارجی و داخلی همراهی و سکوت برخی از خواص بود که آب در آسیاب دشمن ریخته و در پیدایش فتنه به کارگردانی آمریکا و اسرائیل  نقش بازی کردند  و دانسته و ندانسته انقلاب را تا پرتگاه سقوط پیش بردند و با صداهایی که از خارج از کشور شنیده می شد همراه شدند و این اقدامات با دروغ بزرگ تقلب در انتخابات شروع  و با اردوکشی های خیابانی ، صدور بیانیه های تند و بی اساس و کذب  و ایجاد شک و تردید در نتایج انتخابات در بین مردم ادامه یافت  و در نهایت به ایجاد تزلزل  در موقعیت جمهوری اسلامی  در منطقه و دنیا انجامید . سران فتنه که خود دارای مسئولیتهای بزرگی در انقلاب بودند ، کاملا به ساز و کار برگزاری انتخابات در جمهوری اسلامی آگاه بودند  و یقین داشتند که با این سازو کار ، امکان تقلب وجود ندارد لیکن با قرار گرفتن در نقشه دشمن  که از سالها قبل طراحی شده بود آتش فتنه را شعله ور نمودند و در حالیکه میتوانستند مطالبات  ناحق خود را از مسیر قانونی پیگیری نمایند ، رو به آشوب گری  آوردند و کار را به جایی رساندند  که نه تنها با حرمت شکنی های عوامل ضد انقلاب در روز عاشورا  برخورد نکردند  بلکه در بیانیه هایی از این حرکت شوم حمایت نمودند که با حرکت یزیدی صفت فتنه گران در روز عاشورا ، غیرت دینی مردم به جوش آمد  و نهایتأ  حماسه جاوید و ماندگار مردمی نهم دیماه بوجود آمد تا بار دیگر مردم در حفظ انقلاب و دشمن شناسی  و بصیرت ، بر بی بصیرتی و عناد  برخی از خواص پیشی بگیرند و در جنگ نرم بر دشمنان داخلی و خارجی پیروز شوند .

ملت شریف ایران از ابتدای انقلاب با تحریمهای ظالمانه دشمنان روبرو بوده و فشارهای اقتصادی را تحمل نموده اند و با ایجاد فرصتهایی که  توسط فرزندان برومند ملت در سایه پیروی از فرامین ولایت بوجود آمده به دستاوردهای عظیم علمی در بسیاری از علو م دست یافته و به ویژه در مباحث هسته ای صلح آمیز در سطحی قرار گرفته که دشمنان از این امتیازات علمی احساس خطر نموده  و به هر طریقی سعی دراز بین بردن این دستاوردها  دارد که انشاءا.. مردم و مسئولین با هوشیاری و بیداری در سایه وحدت ملی و با تبعیت محض از مولا و مقتدای خود از این پیچ تاریخی عبور خواهد نمود .

حقوقدانان بسیجی استان سیستان و بلوچستان با استفاده از قطب نمای بصیرت و اقتدا به امام و مولای خود، مسائل اخیر را رصد نموده و همگام با سایر اقشار  و مردم در دفاع از ارزشهای انقلاب و نظام اسلامی از هیچ کوششی فرو گزار نخواهند  نمود  و هر زمان که لازم باشد ، حماسه ۹ دی دیگری را خلق خواهند نمود و از مسئولین محترم و خواص تقاضا مینمایند در نرمش قهرمانانه داخلی و خارجی مراقب عکس العملهای حریف باشد که مبادا در این میان شرمسار شهداء و امام شهداء شویم .

 

و من ا...التوفیق

سازمان بسیج حقوقدانان استان سیستان و بلوچستان

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.