فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در جمع مردم شیعه و سنی:

۹ دی رفراندمی عمومی برای تایید انقلاب اسلامی بود/عده ای به دنبال عادی سازی فتنه هستند

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: در انتخابات ۸۸برای عده ای تشخیص حق علیه باطل سخت شد به گونه ای که با سکوت خود به انقلاب ضربه زده و خیانت کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان سیستان و بلوچستان، سردار حسین معروفی در سخنرانی حماسه ماندگار ۹دی که با حضور اقشار شیعه و سنی مختلف در محل مسجد جامع زاهدان برگزار شد، مولفه های ماندگاری حماسه۹دی را اسلام، قرآن، پیامبر عظیم الشان، ائمه اطهار(ع) عنوان کرد و اظهار داشت: ارزشهای الهی و انسانی، امام، رهبری، صراط مستقیم و مردم بصیر ایران، انقلاب اسلامی را ماندگار کردند.
وی گفت: در مقابل هوشیاری، بصیرت و ایمان قوی مردم ایران هیچ کس نمی تواند ضربه ای به اراده و حماسه ماندگار و عظیم وارد کند.
فرمانده سپاه سلمان استان با بیان اینکه ۹دی در حقیقت کلمه یک رفراندوم عمومی مبنی بر تائید انقلاب اسلامی بعد از هزاران فراز و نشیب در مقابل استکبار جهانی است، افزود: ۹دی تثبیت روحیه استکبار ستیزی ملت عظیم الشان ایران و تثبیت حوزه وحدت واقعی در چهارچوب گفتمان انقلاب اسلامی بود.
وی وحدت را از مولفه های قدرت انقلاب اسلامی دانست و ادامه داد: ما وحدت را در ۹دی ماه در چهارچوب گفتمان انقلاب اسلامی و در زیر پرچم ولی فقیه می دانیم و برهمین اساس، آنهایی که امروز به دنبال وفاق ملی و وحدت هستند باید باید وحدت را در ذیل امام و رهبر خود و گفتمان انقلاب اسلامی تعریف کنند..
سردار معروفی بیان کرد: شناخت دقیق ملت ایران که حماسه ۹دی را ماندگار کرد و ثابت کرد هرکجا اعتقادات ملت، امنیت ملی و دستاورد ملی آنها مورد هجمه و حمله قرار گیرد، ملت ایران با هوشمندی و قدرت در هرجبهه ای که باشند در جبهه ای واحد و حقیقی انقلاب قرار می گیرند.
وی با بیان اینکه حوزه انتخابات۸۸ و بحث های بعد از آن صرف موضوع اعتراض در انتخابات نبود، ادامه داد: جهت دهی این مهم چندین ماه قبل برای برهم زدن حقیقت های انقلاب اسلامی و جلوگیری از نفوذ انقلاب اسلامی در دنیا شکل گرفت زیرا دشمن می خواست جلوی نفود انقلاب اسلامی را بگیرد و از این رو برای براندازی انقلاب اسلامی طرح ریزی کرد.
وی در تکمیل مطلب فوق با بیان اینکه تقلب رمز آشوب شد، افزود: سکانداری این طرح ریزی را غربی ها در دست گرفتند و برخی انسانهای بدخواه، کج اندیش و بی تقوا که خود را انقلابی می دانستند، راهبرد دشمن را هدایت کردند.
فرمانده سپاه سلمان استان با اشاره به اینکه هدف دشمن براندازی نرم نظام جمهوری و انقلاب اسلامی و همچنین جابجایی نرم نظام سیاسی الهی بود، گفت: این ۸ماهه جنگ احزاب، سخت تر از ۸سال جنگی بود که ما در مقابل اردوگاه شرق و غرب در میدان نبرد مواجه بودیم.
وی با اشاره به اینکه پیچیدگی جنگ احزاب سال ۸۸به مراتب سخت تر از جنگ نظام مقدس بود، ادامه داد: در این مدت برای عده ای تشخیص حق علیه باطل سخت شد به گونه ای که با سکوت خود به انقلاب ضربه زده و خیانت کردند.
وی در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: این افراد وقتی دیدند دشمن می خواهد انقلاب اسلامی و ملت را به پرتگاه ببرد سکوت کرده و امام خود و امت امام را تنها گذاشتند.
سردار معروفی خاطر نشان کرد: ملت ایران در ۹دی فلسفه وجودی تاریخ غرب که ثبت شده بود را برهم زده؛ در این حماسه مردم عام نخبه و نخبگان عام شده اند.
وی ادامه داد: ملت ایران اجازه نمی دهند عده ای با آبروی آنها بازی کنند مگر اینکه بمیرند و از روی جنازه آنها رد شوند زیرا ما انقلابی هستیم و انقلابی حزب و جناح نمی شناسد بلکه عزت، آبرو و بزرگی ملت ایران را می شناسد.
وی با اشاره به اینکه برخی مجوز سخنرانی در دانشگاه را به یک شخصیت انقلابی ندادند، گفت: آنها می ترسند چون فرد انقلابی به پیروی از امام و آرمانش پیش می رود، براین اساس بزدلی و ترس برای افرادی است که وعده الهی را باور ندارند و دست به سوی بیگانه و شیطان دراز می کنند.
فرمانده سپاه سلمان استان در تکمیل این مطلب تصریح کرد: فرد انقلابی دست در دست خدا می گذارد زیرا باعث عزت، سربلندی و شوکت برای ملت ایران می شود.
وی با بیان اینکه عده ای سعی در عادی سازی موضوع فتنه در کشور دارند، افزود: فتنه، فتنه است، حماسه ۹ دی از ذیل همان فتنه ای که براندازی بود و از عمق جان ملت ایران به وجود آمد لذا باید مواظب باشیم تا حماسه۹دی عادی سازی نشود.
سردار معروفی ایمان مردم و باور و اعتقاد به وعده الهی، بصیرت ملت ایران، عاشورا و امام حسین(ع)، هدایت و مدیریت صحیح را رمز پیروزی و سربلندی کشور دانست و گفت: در این حماسه رهبر معظم انقلاب فقط روشنگری کردند.
 وی مولفه های قدرت نظامی را توکل بر خدا، اسلام، پیامبر عظیم الشان، ائمه اطهار و امام زمان(عج) عنوان کرد و گفت: پیشینه تاریخی ما و مردم عامل دیگر در قدرت نظام هستند زیرا ۹دی را ملت ایران رقم زدند.
وی بیان کرد: ۹دی نوعی جوشش انقلابی از اعماق جان مردم بود زیرا ملت چیزی که به سختی بدست آورده را به راحتی از دست نمی دهند.
سردار معروفی با اشاره به اینکه ملت ایران درس بزرگی به دنیا، استکبار، سلطه گران و بدخواهان در درون کشور داد، افزود: در انقلاب اسلامی شوکت، بزرگی و شرافت به سختی به دست آمد به گونه ای که علاوه براینکه دویست و چند هزار از بهترین انسانهای این مملکت جان خود را برای انقلاب اسلامی، آبروی ملت ایران، ارزشها و تمامیت ارضی فدا کردند، بیش از ۷۰۰هزار نفر جانباز و بیش از ۵۰هزار نفر در دوران اسارت در زندانها مقاومت کرده و ملت را سربلند کردند.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در این سالها پدران، مادران، همسران و فرزندان شهدا و رزمندگان با صبر خود مجاهدت کردند، ادامه داد: ملت ایران همه سختی ها را پذیرفت تا سربلند و با عزت باشذ زیرا این حکومت دیگر حکومت پهلوی و قاجار نیست که روحیه و عزت اسلام را خرد کند بلکه این حکومت یک حکومت اسلامی و این ملت امت اسلام است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.