سردار غیب‌پرور در آستانه سالروز حماسه ۹ دی:

حماسه ۹ دی جلوه ای از برکات الهی بر این ملت است

سردار غیب پرور گفت: دشمنان نظام اسلامی با حربه نخ نمای اختلاف افکنی در فتنه ۱۳۸۸ به دنبال برانداری جمهوری اسلامی ایران بودند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوقدانان سیستان و بلوچستان، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه نظام اسلامی از بدو پیروزی خود در بهمن ۱۳۵۷ همواره در معرض تهدیدات دشمنان بیرونی و برخی عوامل داخلی آنان بوده است، گفت: برخی خواص انقلاب اسلامی به خاطر تحلیل های غلط عملاً از خط ولایت فاصله گرفته و در فتنه هایی که پیش آمده دچار لغزش های غیر قابل جبرانی شده اند.

وی با اشاره به حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ افزود: اگر تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و حضور مردم و بسیجیان در مقابل آن فتنه عظیم و خصوصاً در ۹ دیماه ۱۳۸۸ نمی بود، امروز سرنوشت انقلاب و کشور طور دیگری رقم می خورد.
جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج، نهم دیماه را جلوه ای از برکات الهی بر این ملت دانست و گفت: ۹ دی ماه باطل السحر فتنه بود که در آن ایام، پس از ماه ها تبلیغات سنگین علیه نظام و انقلاب اسلامی هنگامی مردم احساس کردند که هدف از آشوب های خیابانی اسلام و اصل نظام اسلامی می باشد، با حضوری کم نظیر وحدت و انسجام خود را به رخ بدخواهان این ملت کشیدند.
سردار غیب پرور در ادامه ضمن تأکید بر گرامی داشت هر ساله این روز به عنوان یوم ا... گفت: همانطور که در ۹ دی ۱۳۸۸ امت حزب ا... و بسیجیان جان برکف این روز را به نماد وحدت پیرامون اسلام و ارزش های اسلامی تبدیل کردند، امسال نیز مردم بیدار در اقصی نقاط کشور با برگزاری مراسم مختلف و جلسات روشنگرانه، آمادگی خود را برای دفاع از ولایت و نظام اسلامی نشان خواهند داد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بخش دیگری از این گفتگو ضمن اعلام آمادگی بسیج برای همکاری با دستگاه های مختلف برای حل مشکلات کشور افزود: مردم ولی نعمتان انقلاب هستند و با حضور مردم است که مشکلات کشور حل شده و تهدیدات علیه آن دفع می گردند.
سردار غیب پرور در پایان با تأکید بر هوشیاری کامل بسیجیان مقابل فتنه های احتمالی آینده گفت: تمامی بسیجیان در اطاعت از امام خامنه ای ولی امر مسلمین جهان و دفاع از کیان ایران اسلامی و حفظ منافع ملی لحظه ای درنگ نخواهند کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.