مسئول نمایندگی دیوان عدالت اداری سیستان و بلوچستان بیان کرد:

گذشت و بخشش نسبت به جنایات آمریکا، جنایتی نابخشودنی است

مدیر نمایندگی دیوان عدالت اداری استان گفت: ادعای دفاع از حقوق بشر از سوی آمریکا، صرفاً یک نقاب است برای پوشاندن جنایات بی شمار آمریکا علیه بشریت و بسیار ساده_لوحانه است اگر کسانی در داخل، فریفته ی ظاهر زیبای نقاب مدافع حقوق بشر آمریکا شوند و چهره ی بی رحم این جنایتکار را از پشت این نقاب ببینند، انشاءالله با تلاش و پشتکار همه ی بسیجیان جهان اسلام این نقاب را کنار خواهیم زد و تعریف آمریکا از حقوق بشر را برای همه جهانیان و افراد فریب خورده، افشا خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوقدانان دکتر اربابی مدیر دیوان عدالت اداری در مصاحبه با خبرنگار ما بیان کرد: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری  ۷ الی ۱۲ تیرماه را هفته حقوق بشر نامیدند، همانگونه که از یک بسیجی واقعی انتظار می رود و ما نیز خود را حقوقدانان بسیجی می خوانیم و می دانیم، در نظر و عمل تابع نظر و عمل مقام عظمای ولایت (مدظله العالی) هستیم و در این موضوع که از نگاه نافذ و اقدام مدبرانه ایشان در افشای چهره بزک شده سران استکبار علی الخصوص آمریکای جنایتکار سرچشمه می گیرد، نیز کاملاً موافق و تابع نظر و پیشنهاد ایشان هستیم. این اقدام معظم له را من یک اقدام جهادی از نوع جهاد نرم رسانه ای می دانم که مثل دیگر جبهه های نظام اسلامی، شخص حضرت آقا (مدظله العالی) در خط مقدم قرار گرفته اند و وظیفه ما فرماندهان و افسران جنگ نرم نیز تلاش در جهت جهاد خالصانه و همراه بصیرت در رکاب ایشان است.

وی بیان کرد: گذشت و بخشش نسبت به جنایات آمریکا، به نظر من خود جنایتی نابخشودنی است در حق همه مظلومان عالم که به نوعی طعمه گرگ بی رحم گشته اند. همانطور که حضرت آقا (مدظله العالی) آمریکا را به درستی گرگ نامیدند و قبل از ایشان، امام راحل (ره) آمریکا شیطان بزرگ نامیدند، گذشت نسبت به جنایات آمریکا به مثابه گذشت نسبت به گرگ و شیطان است که این گذشت صرفاً یک اثر در پی خواهد داشت و آن اینکه این گرگ و شیطان بزرگ بیش از پیش در ضربه زدن به ما مصمم خواهد گشت.

اربابی بیان کرد اقدام مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را می توان در همین مسیر تفسیر کرد که با افشای جنایات آمریکا و حقوق بشر از نوع آمریکائی، جلوی فراموش کردن این جنایات گرفته شود.

نماینده دیوان عدالت اداری استان گفت: ادعای دفاع از حقوق بشر از سوی آمریکا، صرفاً یک نقاب است برای پوشاندن جنایات بی شمار آمریکا علیه بشریت و بسیار ساده_لوحانه است اگر کسانی در داخل، فریفته ی ظاهر زیبای نقاب مدافع حقوق بشر آمریکا شوند و چهره ی بی رحم این جنایتکار را از پشت این نقاب ببینند، انشاءالله با تلاش و پشتکار همه ی بسیجیان جهان اسلام این نقاب را کنار خواهیم زد و تعریف آمریکا از حقوق بشر را برای همه جهانیان و افراد فریب خورده، افشا خواهیم کرد.

وی نیز بیان کرد: آمریکا قطعاً صلاحیت داعیه داری حقوق بشر را ندارد حتی اگر هر گونه اقدام جهت اطمینان دادن به مردم جهان جهت این ادعای گزاف خود نیز داشته باشد نباید به این ادعا دلخوش بود.

میانگین امتیاز داده شده: -

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.