معاون فرهنگی دادگستری کل سیستان و بلوچستان؛

تاریخ گواه اقدامات خصمانه، ظالمانه و مستکبرانه دولتمردان آمریکا

معاون فرهنگی دادگستری کل سیستان و بلوچستان گفت: با سوابق تاریک و پر از ظلم و ستم آمریکا به ملت های مظلوم منطقه و جهان که نمونه بارز نقض حقوق بشر می باشد، آمریکا صلاحیت داعیه داری حقوق بشر را ندارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوقدانان سیستان و بلوچستان ، حجت الاسلام والمسلمین نجفی معاون فرهنگی دادگستری کل سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبر نگار ما بیان کرد:

هفته حقوق بشر آمریکایی فرصت مناسبی است در افشاء بخشی از اقدامات خصمانه ای که دولتمردان آمریکایی علیه ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام داده اند و وظیفه همه ماست که با تاسی به رهبر عزیزمان نسبت به معرفی چهره زشت و منظور آمریکا اقدام کنیم.

وی ادامه داد: از جمله جنایتهای آمریکا اقدام علیه امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نقض حقوق مسلم ملت عزیز ایران از قبیل، تحمیل هشت سال جنگ، ترور دانشمندان، حمایت از تروریست، تحریم ها، جنگ های نیابتی و .. است و غیر قابل گذشت خواهد بود

نجفی اظهار داشت: از جمله خصوصیات استکبار دروغ، تزویر و زور و ظلم است که بقاء خود را در آنها می بیند البته وعده الهی است که حکومت ظالم باقی نخواهد ماند

وی بیان کرد: با سوابق  تاریک و پر از ظلم  و ستم آمریکا به ملت های مظلوم منطقه و جهان که نمونه بارز نقض حقوق می باشد، آمریکا صلاحیت داعیه داری حقوق بشر را ندارد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.