شناسه : 27141
د., 09/20/2021 - 11:57
نویسنده : adminsb

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوقدانان استان، سردار حسین شفاهی صبح امروز در نشست خبری که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در زاهدان برگزار شد اظهار کرد: فرهنگ دفاع مقدس مظهر ایثار و ازخود گذشتی مقاومت و شجاعت است.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: فرهنگ دفاع مقدس مظهر تدبیر و حکمت و ایمان و حسن ظن به خدای متعال است.

وی با بیان اینکه باید فرهنگ دفاع مقدس را نهادینه کنیم، گفت: در راستای ترویج فرهنگ انقلابی مقاومت و ایثار و خودباوری دینی و ملی برنامه‌هایی را برای گرامیداشت این هفته اجرایی خواهیم کرد.

سردار شفاهی ادامه داد: تبیین نقش بصیرت و مقاومت یکی از موضوعات مهم است،  باید از عبرت های دوران دفاع مقدس درس گرفته و در این دوران در مقابله با نظام سطله به کار ببندیم.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان اضافه کرد: این هفته فرصت مناسبی است که قدرت دفاعی کشور را تبیین کنیم.

وی گفت: نقش بی بدیل بسیج نیروهای مسلح و سپاه را در عرصه های مختلف از جمله دوران دفاع مقدس تبیین کنیم.

سردار شفاهی افزود: تداوم رزمایش کمک های مومنانه در هفته دفاع مقدس، راه اندازی ایستگاه های سلامت و ویزیت رایگان، نمایشگاه های فرهنگی و هنری با محوریت پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج از جمله برنامه‌های هفته آینده است.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان بیان کرد: برگزاری روایت گری مجازی، شب شعر خاطره، تجلیل از خانواده شهدا و برگزاری اردوهای جهادی با هدف محرومیت زدایی در دستور کار سپاه در هفته گرامیداشت دفاع مقدس است.

وی ادامه داد: در حوزه اهدا خون استان وضعیت خوبی ندارد لازم است همه نگاه جدی تری به اهدا خون داشته باشیم در هفته دفاع مقدس نیز این مهم مورد توجه قرار خواهد گرفت.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید